GARANTİ, İADE & DEĞİŞİM KOŞULLARI

 
areshediyelik.com sitesindeki tüm ürünler Ares Hediyelik Eşya garantisi altındadır.
 
areshediyelik.com’da satışa sunulan tüm ürünler ‘ömür boyu garanti’ kapsamındadır. Ares Hediyelik Eşya; satın aldığınız ürünleri ömür boyu kullanabilmeniz için gerekli olan tüm desteği sağlar.
 
- ‘Ömür boyu garanti’ kapsamındaki ürünlere yapılacak bakım işlemlerinde ürünü firmamıza kendiniz getirebilir veya kargo ücreti tarafınızdan karşılanması koşulu ile bize gönderebilirsiniz. (Ares Hediyelik Eşya bakım işlemlerinde kargo ücretlerini karşılamaz.)
 
- Satın aldığınız ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için; Ares Hediyelik Eşya dışındaki üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar tarafından müdahale edilmemesi gerekmektedir. Ürünler üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılmış ise; ürün garanti kapsamından çıkar.
 
- Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır.
 
- Siparişlerinizi teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerde eksik, hasar ya da hata tespit etmeniz durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Durumu Ares Hediyelik Eşya'ya bildiriniz. Gerekli incelemeler sonucu en kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır.
 
- Siparişinizi iptal ve iade etmek için 0 533 318 11 44 numaralı hatımızdan arayarak veya Whatsapp mesaj atarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından iade onaylandığında, ürün ücreti 30 gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir.
 
 
- Müşterilerin özel istekleri doğrultusunda üretilen ya da üzerinde değişiklik yapılan ürünler 'kişiye özel' hale dönüştürüldüğünden, bu tür ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.
 
- "Haftanın Fırsatı" kategorisinde yer alan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.
 
- Sipariş iptal & iade işlemlerinde iade kargo ücreti Ares Hediyelik Eşya tarafından karşılanmaz.
 
- Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde 0 553 959 20 47 veya 0541 935 34 47 no'lu hatlarımızdan arayarak veya Whatsapp sipariş hattımızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatalı ürün, onayın ardından yenisi ile değiştirilir. Ürünün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde kullanılmışsa iade ve değişim gerçekleşmez.
 
- İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ambalaj ve diğer tüm evrak/materyallerin eksiksiz ve hasarsız şekilde herhangi bir MNG Kargo veya PTT Kargo şubesinden "Elvis Barlas" adına veya aşağıda bulunan adrese gönderilmesi gerekir:
 
MNG Kargo Müşteri No: 381682028
Alıcı: Elvis Barlas

PTT Kargo Müşteri No: 504242838
Alıcı: Elvis Barlas 
 
Adres: Zeytinlik Mh. Fahri Korutürk Cd. No: 31 Tınaztepe Çarşısı Dükkan No: 19 Bakırköy / İstanbul